Typy męskich T-shirtów, czyli panowie też mają wybór

t-shirty męskie na wystawie w sklepie z ubraniami

Kiedy myślimy o modzie damskiej, na myśl przychodzą nam rozliczne rodzaje różnych części garderoby. I tak pod bluzami, sweterkami czy kurtkami panie mogą nosić topy, bluzki, body, tuniki, wiele odmian T-shirtów, baskinki, i tak dalej… Kiedy zaś ktoś pyta nas o to, co noszą mężczyźni, odpowiadamy po prostu: T-shirty. No właśnie. Lecz czy na pewno są to TYLKO T-shirty? Czy taka generalizacja nie jest krzywdząca i nie zamyka panów w modowym wymiarze nudy i monotonii? Czy przez niezauważanie mnogości odmian koszulek nie stajemy się ubraniowymi ignorantami? Warto wiedzieć, że możemy rozróżnić wiele rodzajów męskich T-shirtów. Pora kilka z nich poznać!

 

  1. Standardowy T-shirt…

…a więc klasyka gatunku. Zaczynamy dziś od niego, ponieważ to właśnie on jest najpopularniejszym elementem góry ubioru mężczyzn na całym świecie. Dostępny w przeróżnych wzorach i kolorach dobrze sprawdza się w wielu sytuacjach. Wielbiciele koszulkowych nadruków i napisów mogą liczyć na nieskończoną liczbę kombinacji i motywów dostępnych w niemalże każdym sklepie odzieżowym. Jest w czym wybierać i nie da rady się znudzić!

facet w niebieskim t-shircie

  1. Dekolt w serek

O ile dekolty standardowych T-shirtów są zazwyczaj okrągłe i nie odkrywają zbyt wiele, o tyle te „w serek” mają kształt trójkąta zwróconego rogiem ku dołowi. Dekolty te mogą być większe i mniejsze w zależności od upodobań ich właścicieli, jednak w obu przypadkach potrafią wyglądać naprawdę dobrze. Prawdą jest jednak, że korzystność wyglądu zależy od indywidualnej budowy każdego z mężczyzn. T-shirty z dekoltami w serek wydłużają optycznie szyję, warto więc, jeśli mamy kłopoty z jej ekspozycją, zaopatrzyć się w ten typ męskiej koszulki.

  1. Polo nie do golfa

…a do wszystkiego! No, prawie do wszystkiego. Koszulki typu polo od dziesięcioleci świetnie sobie radzą w świecie męskiej mody. Tajemnica ich sukcesu tkwi w uniwersalności modeli, bowiem można spotkać zarówno te typowo sportowe, przeznaczone do gry w golfa czy tenisa, te casualowe, a więc doskonałe na co dzień, jak i bardziej eleganckie, w których dobrze wyglądać będziemy na uczelni czy randce. Dobrze jest pamiętać o ich istnieniu i dołączyć się do kultu ich tradycji!

 

  1. Long fity (nie mylić z tunikami!)

W zasadzie tę uwagę w nawiasie równie dobrze można byłoby wykreślić, większość osób bowiem i tak sarkastycznie bądź z czystej niewiedzy nazywa ten typ T-shirtów tunikami. Ocena tej tendencji pozostaje do wewnętrznego komentarza każdego z nas. Nie tego przecież dotyczy wykład! Koszulki typu long fit to krzyk mody sprzed dosłownie paru lat. Długie (czasem nawet do połowy uda lub też do kolan) T-shirty stały się popularne i przez długi czas nie pożegnają się z lokatą w zestawieniach dobrze sprzedających się produktów sklepów odzieżowych. I nie należy się dziwić – odpowiednio zestawione z innymi elementami garderoby mogą wyglądać zjawiskowo!

Pamiętaj, że zawsze możesz nosić modne T-shirty kupując je w https://www.markoweubrania.com/kategoria/t-shirty

mężczyzna w t-shircie waylon jennings