Półbuty męskie FLY London

Półbuty to bardzo uniwersalny element garderoby. Sprawdzą się zarówno jako buty codzienne, jak i nieco bardziej wytworne. Oczywiście, podstawowym warunkiem jest umiejętność doboru takiego obuwia. Jeżeli tego akurat nam brakuje, to polecam przejrzenie kolekcji od FLY London, w której każda propozycja wydaje się być świetna.


Marka FLY London to angielska firma, która w Polsce nie jest jeszcze znana tak dobrze, jak powinna. Produkty tej firmy, zazwyczaj wykonane z naturalnej skóry wysokiej jakości, to idealna propozycja dla mężczyzn aktywnych, acz eleganckich. Ciekawą propozycję na bieżący sezon stanowią półbuty.

Każda kolekcja tego producenta charakteryzuje się tym, iż nie jest zbyt ekstrawagancka. Stonowane obuwie sprawdza się doskonale. W takim właśnie stylu zaprojektowane zostały półbuty FLY London Watson West.

Do wyboru mamy dwa warianty kolorystyczne. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie ciekawy wygląd. Zaokrąglony nosek nadaje butom ciekawego charakteru. Podobnie jak bardzo wyraziste przeszycia na powierzchni całego buta.

Buty są w całości wykonane ze skóry – na zewnątrz jest to skóra nielicowana, natomiast wyściółkę stanowi wysokogatunkowa skóra naturalna. Ile zapłacimy za takie buty? Nie jest to tani zakup, ale warto go dokonać – w sieci możemy znaleźć te buty za jakieś 480zł.