Obuwie Venezia

Buty Venezia znane są polskiemu konsumentowi od szesnastu lat, gdyż to właśnie w roku 1996 otwarto pierwszy sklep tej firmy. Wysoka jakość asortymentu szybko przyciągnęła klientów, którzy błyskawicznie docenili walory obuwia oraz innych produktów obecnych w sklepach Venezii. Wysoki standard nie był wtedy czymś zwyczajnym i wciąż niewiele sklepów mogło wystawić kolekcję, która byłaby jakąkolwiek konkurencją dla Venezii. Z czasem sytuacja oczywiście się zmieniła, gdyż wciąż rozwijający się polski rynek stał się idealnym wręcz miejscem do tworzenia nowych firm. Jednakże dla firmy nie oznaczało to kłopotów, gdyż stosunkowo szybko wyrobiła sobie ona markę, która pozwoliła jej na utrzymanie wokół siebie grona wiernych klientów

Firma uważnie obserwuje trendy panujące w modzie, dzięki czemu jest w stanie odpowiednio dopasowywać swoje kolekcje do potrzeb klientów. Przykładem na to stwierdzenie może być zimowa kolekcja 2011- 2012. W jej obrębie znalazło się sporo tzw. motocyklówek, czyli ciężkich butów, utrzymanych w rockowej stylistyce. Takie buty idealnie nadają się do rurek, czy legginsów, a więc ciuchów, które są obecnie na topie i znajdują się w szafie większości kobiet.

Dla kontrastu propozycje na sezon wiosna- lato 2012 to głównie bardzo kobiece sandałki, przeważnie na wysokim obcasie lub koturnie. Kolorystyka również idealnie trafia w damskie gusta, gdyż są to na ogół żółcie, beże, czerwienie, czy błękity, a więc barwy doskonale wpasowujące się w ciepły okres. Niektóre buty Venezia z tej kolekcji charakteryzują się również wykorzystaniem jakże modnego ostatnimi czasy patchworku, dzięki czemu obuwie staje się dużo bardziej stylowe.